KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14424370

nr 1442 4370

Stanislaw Wysocki

(f. 1949), Polen

Skulptur, Abstrakt kvinna. Brons. Signerad, numrerad 1/4 AP, daterad 1999. Höjd: 25cm inkl sockel

Stanislaw Wysocki, polsk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:07:02

Stanislaw Wysocki

Läs mer om Stanislaw Wysocki